Fotografování svatby Příbram

Fotografování svatby je pro mě velmi smysluplná činnost, které se svých posledních asi sedm let. Pořízené fotografie zachycují detaily neopakovatelných emotivních okamžiků, které Vám budou po zbytek života připomínat Váš krásný svatební den. Dělá mi velikou radost, že mě kvůli zvěčnění své svatby kontaktuje stále více zákazníků i po mém přestěhování z Plzně na středočeský "venkov", kde je mnohem těžší dát o sobě vědět, že existuji. Proto budu mít radost, pokud můj sortiment služeb svatebního fotografování osloví také Vás. A je zcela jedno ať už je Vaším bydlištěm přímo Příbram, či Milín, Rožmitál pod Třemšínem. Březnice, Mirovice, Tochovice či jiné město nebo vesnice. Prožijte svůj svatební den v klidu a v pohodě, okolí Příbrami je plné krásných míst k fotografování jak stvořených..

Pro letošní rok jsem se rozhodl postavit nabídku svých služeb malinko jinak než v předchozích letech, tak aby zákazník ode mě dostával ty nejlepší možné služby. Také z toho důvodu jsem pro letošní rok nakoupil novou fotografickou techniku pro ještě krásnější fotografie, protože vím, že investice do spokojenosti zákazníka se mi vyplatí.

Vaše svatba, co ode mě dostanete

Zákazníci, kteří se již s mými službami seznámili vědí, že se snažím postavit své fotografické služby jinak, než bývá léta zaběhlá praxe mých kolegů fotografů. To je také důvod toho, proč se snažím výrazně omezit fotografování pouze svatebních obřadů. Takové fotografování již z principu nemůže mít takovou kvalitu a úroveň, jakou by si Vaše svatební fotografie zasloužily. I z toho důvodu jsem si zvolil vydat se cestou v ČR a ve své cenové kategorii trochu netradiční a všem zákazníků svých služeb nabídnout nadstandardní svatební servis. Proto se snažím ženichovi a nevěstě ukázat výhody delší spolupráce a to jak před svatbou, během svatby i po svatbě.

Neoddělitelná součást mých svatebních balíčků jsou i bonusy, které pro své zákazníky pravidelně každý rok připravuji a tak zvýší komfort a radost z celého fotografování. Jako hlavní jsou dvě krásné stejné fotoknihy ve formátu A4, 24 stránkách v tvrdých deskách, které sestavuji osobně a ne že je nechám sestavit automat. Mohou být samozřejmě použity i jako dárek pro Vaše blízké. Dále všechny fotografie předám na krásném dárkovém flashdisku, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Jak fotografuji?

Pokud by bylo potřeba se nějak konkrétně popsat, asi bych se uvedl tak, že jsem přátelský a trpělivý fotograf, který si vybírá zákazníky, kteří se rádi fotografují. Pro takové kteří si dokáží během svatebního dne udělat dostatek času nejen na hostinu, ale také fotografování. Pro takové, kteří jsou ochotni poodjet na nějaké zajímavé místo v okolí, aby jsme získali co nejvíc ze společného fotografování. To je z mého pohledu rozhodně důležitější než fotografovat 2 a více hodin hostinu lidí, kteří si nepřejí abych je u jídla fotil. Pokud jste po přečtení těchto řádků zjistili, že nejsem fotograf pro Vás a že fotografování je nutnost a otrava, najděte si prosím jiného svatebního fotografa či ještě příhodnější variantu, ať to odfotí někdo z Vašich známých, protože evidentně pro Vás fotografie nejsou důležité.

Co nemám vyloženě rád je, když ze strany zákazníka vidím nezájem o fotografie, spěch či špatně zorganizovaný časový harmonogram, který znemožňuje najít si minimálně 45 minut na aranžované fotografování. Opravdu za 15 minut Vám krásné aranžované fotografie nepořídí nikdo.

To je důvod proč považuji za naprosto zásadní kvalitní komunikaci a to i před svatbou samotnou. Zde můžeme probrat mé i Vaše představy a najít společný cíl fotografování. Mám velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho detailů. Rád také fotografuji svatby v černobílém provedení, pokud si to zákazník přeje. Naopak nemám rád, když se vše přespříliš aranžuje a určitě jako jeden z mála kolegů Vás nebudu do nekonečna pootáčet při svatebním obřadu ani Vás dirigovat při prvním novomanželském polibku či navlékání prstenů apod - patřičná doporučení Vám rád sdělím v rámci předsvatební schůzky. Díky mých zkušenostem vím kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti. Ale na druhou stranu se nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že neopakovatelně pohodová a příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Pro stydlivější páry mám několik pomůcek, které odstartují příjemné série fotografií, do nichž v podstatě nemusím vstupovat. Také fotografie jsou potom nejupřímnější a nejkrásnější. Proto důležitá pro výsledný efekt a kvalitu snímků bude také Vaše spolupráce a chuť se podílet na krásných fotografiích. Nelibuji si v hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. Rád zapojuji jednoho ze svatebčanů při nasvětlování odrazovou deskou či dálkově odpalovaným externím bleskem a proškolím ho tak během pár minut pro práci osvětlovače :o)

Rezervace termínů

Raději nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Knihy i fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace v kostce

 

Velké fotografické balíčky v délce 4 hodiny, 6 hodin a 12 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnuta 2 x fotokniha, tvrdé desky s potiskem, velikost cca 21 x 28 cm, 24 stran v hodnotě více než 1500 Kč
  • V ceně zahrnuto dárkový flashdisk se všemi fotografiemi (250 – 500) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let