Fotografování portrétů a další individuální fotografování

Kdo by nechtěl nějakou svou hezkou portrétní fotku pro jakékoliv využití. Ať už jen sobě pro radost, někomu blízkému nebo například na svou obchodní vizitku. Důvod je jen na Vás.

Vyberete si místo a lokalitu a já přijedu a během 30 - 60 minut vše nafotíme a do 48 hodin jsou fotografie Vaše. Jak snadné :)

Mám za léta focení svateb mnoho zkušeností i s lidmi, kteří se běžně nefotí a nevědí úplně jak si stoupnout, kam se dívat a jak se u toho tvářit. Rád Vám s tím pomůžu...

Rodinné focení v přírodě

Každá rodina je krásná. Každá je unikátní. Nechte si udělat krásné veselé rodinné fotografie. Takové které zachytí jedinečnost okamžiku a kouzlo právě té vaší rodiny. Vždyť právě takové společné fotografie nás dobíjí i ve chvílích, kdy nám není do zpěvu nebo chceme zavzpomínat.

Těhotenské focení

Těhotenství je naprosto výjimečné období, jak pro ženy tak pro muže. Nechte si udělat sérii originálních fotek, které vám i po mnoha letech připomenou tohle období plné něhy, lásky a očekávání. Těhotenské fotografie mají své silné kouzlo.

Z Vašich fotografií můžeme udělat například kalendář

Na takovéto fotografování jsou potřeba minimálně 2 hodiny času a dobře zvolená flexibilní lokalita. Ideální je mít s sebou vizážistku. Z 12 fotografií je potom možné připravit kalendář.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307