Svatební fotograf Otakar Voříšek


Svatba je významná událost, která spojuje nejen snoubence, ale také jejich rodiny a přátele.

Proto jako profesionální fotograf k tomu přistupuju s patřičným respektem a citem pro zachycení té správné slavnostní atmosféry a okamžiku.

Protože každá svatba je výjimečná, je potřeba mít velké množství zkušeností a právě to Vám jako svatební fotograf můžu nabídnout.

 

Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek
Svatební fotograf - Otakar Voříšek

Novinka od 1.6.2024
 

Nabízím nově možnost krátkého předsvatebního focení jako součást nezávazné předsvatební schůzky zdarma. Fotky tak můžete použít například i na svatební oznámení, sociální sítě apod. 

Proč si zvolit na fotografování svatby právě mě?

100% mých zákazníků bylo ve svých referencích spokojeno s fotografiemi a mým přístupem.

Nezávazná předsvatební schůzka a předsvatební focení ke každé svatbě zdarma.

Již 13 let od roku 2011 pro Vás fotografuji svatby po celé České republice a určitě by to šlo i dál.

Žádné smlouvy. Všechny informace jsou transparentně uvedené v ceníku na webu.

Mám k dispozici svůj profesionální dron včetně pilotní licence pro pořízení fotek i videa.

Ceník pro svatební fotografování

9990 Kč

MINI

Svatební fotografování
v délce 3 hodin

17990 Kč

STANDARD

Svatební fotografování
v délce 6 hodin

24990 Kč

PREMIUM

Svatební fotografování
v délce 9 hodin

Dotaz na volný termín:

Nezávazná poptávka volného termínu

Vše začíná nezávaznou poptávkou volného termínu pro Vaši svatbu.

Věřte mi, že zejména víkendových termínů v letní sezóně není mnoho. Proto doporučuji se na termín zeptat minimálně 6 měsíců předem.

Na Váš dotaz Vám stručně odpovím a pak už záleží jen na Vás, jestli budete v komunikace nebo rezervaci termínu dále pokračovat. 

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Jak fotografuji?

Má-li být výsledek tedy fotky ze svatby co možná nejlepší, je potřeba aby fotografující i fotografovaní tahali za jeden provaz a jak tomu sám říkám, aby fungovala chemie. Proto bych se doporučil jako fotograf na svatbu speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie. Pokud se zaměřujete na originální a kreativní přístup ke svatební fotografii, budeme si velmi dobře rozumět.

Pokud preferujete přirozené a spontánní snímky, doporučuji vám z celého srdce svatební fotografie z volné přírody. 

Mám velmi rád dokumentární a reportážní styl fotografování svatby. Připravím v rámci svatební série fotek velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho svatebních detailů a emocí. Nelibuji si v přehnaně hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Přesto společně uděláme vám přirozené svatební portréty v uvolněném duchu. Mám rád snímky, které napíšete vy sami a vaše láska a já do nich nenápadně vstupuji se svými nápady.

Velmi rád se s vámi pobavím o vašich konkrétních představách. Chci poznat jaké fotografie si přejete mít. Můžu vám dát nějaká doporučení. Společně můžeme připravit svatební harmonograf tak, aby do něj fotografování krásně zapadalo.

 

Svatební fotograf Otakar Voříšek

Co ode mě dostanete?

Od roku 2019 dávám ke všem objednávkám svatebního fotografování každému páru novomanželů zpracovanou zakázku v krásném dárkovém papírovém nebo "dřevěném" boxu, kde je uložen stylový flashdisk s upravenými fotografiemi. 

Rezervace termínu

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie v dárkovém boxu obdržíte zpravidla do 14 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Pokud jste si přiobjednali knížky, bude to dalších 7-14 dní. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu nebo veškeré mé další akční nabídky.

Svatební fotograf Otakar Voříšek, dárkový box ve dřevě zdarma ke každé svatbě

Základní informace v kostce

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (100-300 ks dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • Ke každé svatbě slideshow video ze svatebních fotografií
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
  • Zákazník mi tím, že si objedná moje služby dává svolení k publikování pořízených fotografií v rámci mé propagační činnosti. Pro zákazníky, kteří si přejí diskrétnost je k dispozici varianta diskrétního fotografování
Svatební fotograf Otakar Voříšek

Nově v nabídce pro rok 2024

Natáčení focení svatby dronem DJi Mini 4 pro s certifikací C0.

Cena bude upřesněna vzhledem k Vašim konkrétním představám a dalším specifikacím

Pokud hledáte svatebního fotografa, který nabízí něco navíc, jste na správném místě. Pokud už máte vybraného jiného svatebního fotografa a přejete si doplnit záběry o fotky nebo video z dronu jste opět na správném místě. S tímto dronem a pilotní licencí, kterou vlastním pro Vás dokážu vytvořit naprosto nádherné a originální fotografie nebo video. Záleží už jen na Vašich preferencích. Pokud to lokalita umožní (vyjma CHKO, blízkosti letišť a vojenských prostorů a center měst) - výsledek bude stát za to.

Zapůjčení party bluetooth reproduktoru JBL 310 + mikrofon

Zvýhodněná cena ke svatebnímu fotografování nebo videu 3000,- Kč

Není DJ nebo živá kapely či smyčcový orchestr pro Vás to pravé ořechové. Nabízím Vám nově možnost zapůjčení tohoto bezdrátového party reproduktoru jako součást mých fotografických nebo video služeb. Můžete si tak sami režírovat například ozvučení svatebního obřadu, diskrétní podkres slavnostního oběda, ozvučení prvního novomanželského tance až po večerní party. Součástí reproduktoru bude také mikrofon. Jedná se o VIP službu pro mé zákazníky jako součást fotografování nebo videa.

Slideshow video z Vašich svatebních fotografií ke každé svatbě

Zdarma ke každé svatbě od roku 2024

Výborné pro živou prezentaci Vašich svatebních fotografií. 

Na co nezapomenout při plánování svatby?

5 variant, jak zkombinovat barvy šatů nevěsty a ženicha

Možná právě začínáte plánovat svoji svatbu a nevíte odkud začít. TO je naprosto normální. Pokud potřebujete poradit se svatebními přípravami, připravil jsem pro vás 30 bodů průvodce, abyste na nic v rámci předsvatebních příprav nezapomněli.

V tomto článku zkusím nastínit několik možností, jak vybrat tu správnou barevnou kombinaci pro nevěstu a ženicha. Nicméně stále konečný výběr záleží pouze na vašich osobních preferencích a vždy je nejdůležitější, abyste se vy cítili dobře. 

Slideshow video ze svatebních fotografiích

(pro lepší zážitek si prosím přepněte si v nastavení videa plné rozlišení a dejte si ho na cenou obrazovku)


Pár slov navíc

Vaše svatby nejčastěji fotografuji nejčastěji na pomezí okresů Beroun a Příbram a cizí mi není ani Dobříš, Mníšek pod Brdy, Hořovice, Zdice, Řevnice, Karlštejn. Benešov, Rokycany, Kladno, Strakonice, Plzeň a PrahaProstě Váš fotograf na svatbu, ať už ji plánujete na zámku nebo louce.

Zde prezentované fotografie ze svateb nejsou součástí fingované svatby v idylických podmínkách í s pronajatými modely a modelkami v honosných sídlech se zapůjčenou nejnovější profi technikou. Proto si můžete udělat přesnou představu o tom, jak mohou vypadat Vaše svatební fotografie.

Od 1.11.2023 je možné mě navštívit přímo v mém fotoateliéru v Příbrami v Pražské ulici ČP 10, kde se můžeme pobavit o Vašem případném svatebním fotografování. Raději si prosím svoji návštěvu rezervujte telefonicky.

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Místa, kde jsem již fotografoval Vaše svatby

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307