Svatební fotografování

Jako svatební fotograf mám obrovskou radost z toho, že jsem v posledních deseti letech mohl fotografovat svatby mnoha dalších mladých či starších, ale vždy velmi příjemných lidí, kteří se rozhodli pro fotografování svého velkého svatebního dne oslovit mne.

Ještě větší radost mám z toho, že všichni zákazníci, kterým jsem předával svatební fotky byly s fotkami natolik spokojeni, že se o svou radost se mnou zpětně podělili v externích referencích. Bude mi stejným potěšením, pokud se i Vy rozhodnete využít mých služeb pro zvěčnění jedné z nejšťastnějších chvil Vašeho života.

Protože jsem ze Středočeského kraje, působím v celé oblasti stejně jako v Plzni a v Praze. Proto ať již jste z Prahy, Berouna, Hořovic, Zdic, Dobříše, Příbrami, Sedlčan, Benešova, Plzně, Domažlic Klatov nebo Kladna a okolí blízkého či vzdáleného, prožijte svůj velký neopakovatelný svatební den v klidu a pohodě s nádhernými vzpomínkami u krásných fotografií.

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z poslední doby. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Jedná se o výběr svateb ve variantě "zvýhodněná" - tedy zákazníci souhlasili s umístěným fotografií na moje webové stránky.

Jak fotografuji?

Má-li být výsledek tedy fotky ze svatby co možná nejlepší, je potřeba aby fotografující i fotografovaní tahali za jeden provaz a jak tomu sám říkám, aby fungovala chemie. Proto bych se doporučil jako fotograf na svatbu speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie.

Z toho důvodu se snažím předem co nejvíce komunikovat se zákazníkem o jeho představách a přáních. Rád nabízím také možnost Svatební fotograf na zkoušku zdarma. Mám velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho svatebních detailů. Nelibuji si v přehnaně hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich nenápadně vstupuji se svými nápady.

Svatební fotograf Otakar Voříšek

Co ode mě dostanete

Od roku 2019 dávám ke všem objednávkám svatebního fotografování každému páru novomanželů zpracovanou zakázku v krásném dřevěném boxu, kde je uložen stylový flashdisk ve dřevěném boxu s upravenými fotografiemi. Tento flash disk bude zpravidla obsahovat okolo 50-250 fotografií podle zvoleného svatebního balíčku.

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie v dárkovém boxu obdržíte zpravidla do 14 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Pokud jste si přiobjednali knížky, bude to dalších 7-14 dní. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu nebo veškeré mé další akční nabídky.

Svatební fotograf Otakar Voříšek, dárkový box ve dřevě zdarma ke každé svatbě

Základní informace v kostce

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
  • Zákazník mi tím, že si objedná moje služby dává svolení k publikování pořízených fotografií v rámci mé propagační činnosti. Pro zákazníky, kteří si přejí diskrétnost je k dispozici varianta diskrétního fotografování
Originální fotograf svatba jen pro Vás

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Svatební video

Od roku 2020 přidávám mezi nabízené služby natočení profesionálního svatebního videoklipu. Tuto službu mám pro rok 2020 za zaváděcí ceny. Na záznamu a následném zpracování se podílím společně se svou manželkou Klárou, takže máte jistotu, že jsme sehraný pár a nebudeme si na svatbě vzájemně překážet. Záznam je obvykle natáčen i zpracován ve FullHD, po domluvě 4K stabilizovanou kamerou pro ještě lepší zážitek. Cena služby začíná na krásných 3990,- Kč, více informací přes Kontakty.

Místa, kde jsem již fotografoval Vaše svatby

Reference svatebního fotografování

Michaela Zemánková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu."

Jana Novotná

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradí a focení probíhá svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Děkujeme za veškerou péči během našeho svatebního dne!”

Dan Navrátil

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! NAVRÁTILOVI”

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

"Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!"

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

"S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom"

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

"Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem"

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza"

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

"Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P"

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)" 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307