Reference zákazníků

Hanka a Michal

Svatba v Růžovém sadu v Lidicích

Otu jsme si náhodou vybrali při hledání fotografa na naší svatbu, byl naše první volba a nemuseli už jsme hledat další. Po bleskové rekci na zaslanou poptávku mně Ota zavolal a my se ženou jsme věděli, že vše bude probíhat v přátelské a uvolněné atmosféře. Zatím jsme neměli ještě možnost ukázat fotky všem příbuzným a kamarádům, ale stačí, když sdělím reakce mé ženy, u každé fotky to bylo: "nádherná", "wau", "to je krása"... zkrátka radost a nadšení z fotografií, ke kterým se jistojistě budeme často vracet, abychom si připomněli tenhle nezapomenutelný den. Momentky jsou taky úžasné a my už vybíráme, která z nich si uzme místo na stěnu v ložnici... Ještě jednou moc děkujeme!

Péťa a Míša

Svatba ve Svatém Poli

Při náhodném výběru fotografa na naši svatbu jsem měla šťastnou ruku. Fotografie přesně vystihují atmosféru naší svatby a my se k nim budeme rádi vracet. Oto, děkujeme.

Jan a Alena

Svatba v Jinočanech

Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem.

Honza a Jana

Svatba ve Lhotce u Hostomic

Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně a bez jakýchkoliv komplikací. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradit co a jak a má oko na zajímavá zátiší. Navíc naše focení probíhalo svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Díky panu Voříškovi máme krásné vzpomínky na náš den. Děkujeme za veškerou péči!

Michal a Michaela

Svatba v rekreačním středisku Sycherák

Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu.

Petr a Eliška

Svatba v Průhonickém parku

Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)

Dan a Lenka

Svatba v rekreačním středisku Sycherák

Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! 

Jakub a Petra

Svatba rozhledna Bolfánek

Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme,

Matěj a Eva

Svatba Trutnov a Suchovršice

Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!

Honza a Lenka

Svatba kdesi na Šumavě a v Prášilech

Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza

Tomáš a Aneta

Svatba v Jincích a Hořovicích

S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom

Milda a Klára

Svatba v Hořovicích a Dobříši

Velmi příjemný fotograf, ví co a jak a u mí poradit. Focení s ním bylo zábavné, bylo znát, že se vyzná, když bude třeba vrátím se k němu zpět.

Ondra a Dáda

Svatba rozhledna Bolfánek

Super spolupráce, díky za překrásné fotky, ke kterým se rádi vracíme. :-)

Nezávazná rezervace termínu

Termíny si rezervujte minimálně 6 - 12 měsíců předem. Ať nám neuteče právě ten váš. Budu se na vás oba moc těšit...

Kontaktujte mě:

 • Adresa

  Bezdědice 70

  Hostomice pod Brdy

  267 24

 • Telefon

  +420 723 182 307

 • Email

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307