Fotografování automobilů na prodej

Vážení čtenáři mého webu a potencionální zákazníci, sledujete občas nabídku nových nebo bazarových automobilů? Jak se Vám líbí jejich fotky? 

Prodáváte své auto a nikdo na inzerát nereaguje?

V takovou chvíli určitě není čas na snižování ceny, ale naopak cenu zvýšit a udělat fotografie, které na první pohled zaujmou. Je úplně jedno jestli prodáváte Felicii nebo Ferrari. Podle psychologických poznatků, člověk udělá klíčovou volbu během 2-3 vteřin. To je přesně doba, kdy kupující uvidí titulní fotografii a k tomu cenu. Je tedy nadmíru jasné, že pokud ho fotografie osloví, máte z poloviny vyhráno. Pak už si jen zájemce prohlíží fotografie a utvrzuje se ve správnosti své volby.

Osobní zkušenost:

Jako profesionální fotograf pracuji desátým rokem a mám mnoho zkušeností s fotografováním a konkrétně i fotografováním automobilů. Byl jsem několik let držitelem oficiální akreditace pro MČR v Rally. Bydlím v Hostomicích pod Brdy v okrese Beroun kde působím zejména jako fotograf svateb, ale nabízím i jiné služby.

Jedno je jasné... Je potřeba se odlišit a okamžitě zaujmout!

No a od toho jsem tady právě já.

 

Rád mluví na rovinu a tak začnu tím, kolik to vlastně celé stojí.

Fotografování osobního automobilu stojí od 2500 Kč + náklady na dopravu.

 

Dle mých zkušeností není důvod s profesionálně připravenými fotografiemi úměrně nezvýšit cenu o 5.000 - 25.000 Kč (podle typu automobilu). A vím o čem píšu... 

Není to jen o profesionální technice, ale také o správných úhlech, které automobilu sluší. Pokud to není zadání, tak kosmetické vady nijak neretušuju a nechávám auto v přirozeném stavu. Potom by se totiž mohlo stát, že by od Vás mohl odjíždět zklamaný kupec poněkud rozezlen. 

Nově Vám můžu přidat jako příplatkovou službu i několik fotografií z dronu.

Jak na to?

  1.  Kontaktujete mě a domluvíme realizaci. Vyfotografování osobního automobilu stojí 3000 Kč + náklady na dopravu. Na tuto částku Vám bude vystavena faktura.
  2.  Auto připravíte pro fotografování. Umyjete a vyleštíte. 
  3.  Domluvíme si spolu termín fotografování
  4.  Fotografie zpracuju a pošlu do48 hodin upravené
  5.  Automobil obratem prodáte

Automobily jezdím fotografovat z Hostomic pod Brdy na rozhraní okresů Beroun a Příbram. Odsud je také účtována doprava.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307