NOVÝ FOTOATELIÉR V PŘÍBRAMI
PRAŽSKÁ 10

Provozovna uzavřena.

 

Nový fotoateliér v Příbrami

Dne 1. listopadu 2023 otevírám pro veřejnost svůj nový fotoateliér v Příbrami. Ateliér se nachází na nejrušnější ulici v Příbrami, tedy v Pražské ulici, č.p. 10 v 1. patře.

Ateliér bude doplňovat mou hlavní činnost profesionálního svatebního fotografa a bude převážně určen na fotografování portrétů jak říkám: "jen tak pro radost". Vždy se najde důvod si nechat udělat hezké fotky na památku dané chvíle nebo životního okamžiku (například cestou od kadeřnice nebo vizážistky). Budu zde fotit jednotlivce, páry, děti, rodiny ale i produkty

Ateliér bude decentně vybavený atraktivními stylovými pozadími se zaměřením na šedou barvu, která je z mého pohledu fotografa ta nejlepší.

V ateliéru nejsou a nikdy nebudou žádné dekorace, proto pokud se chcete fotografovat v konkrétním oblečení případně s konkrétní hračkou, je potřeba si přivézt s sebou. Stejně tak boty, v případě, že budeme fotit celou postavu si přineste čisté a zvlášť, kvůli fotografickému pozadí, na kterém budete stát.

V ateliéru ještě koncem roku vznikne dětský koutek pro malé děti.

Celkový čas, který je potřeba pro fotografování je přibližně jedna hodina. V první části spolu vyplníme krátký dotazník o tom, co a jak budeme fotografovat a jaký stupeň úprav si přejete, aby fotografie měly. Ve druhé části připravíme scénu na fotografování a přibližně posledních 20 minut budeme fotografovat. Standardním výstupem fotografování je přibližně 10 fotek, z nichž si v rámci cenové nabídky vyberete 5 fotografií. Další si můžete přikoupit. Standardní doba dokončení zakázky je 1-2 pracovní dny. Fotografie běžně posílám v digitální podobě, po dohodě je lze za příplatek vytisknout nebo před na flash disku.

Za příplatek je možné fotografovat před zeleným pozadím a pak pozadí nahradit například na zasněženou krajinu, les nebo rozkvetlou louku.

Pondělí až středa bude probíhat fotografování bez rezervace a je potřeba se ohlásit přes zvonek a dle současného vytížení Vám dám více informací. Čtvrtek případně pátek je možné se přímo objednat na určitou hodinu.

Co v ateliéru budu dělat (po domluvě i v exteriéru):

Co v ateliéru fotit nebudu:

  • děti do 15 let bez souhlasu jejich zákonných zástupců
  • akty
  • erotické fotky

Půjdete li okolo, určitě se přijďte podívat na moje portfolio a mou fotografickou práci.

Toto místo bude sloužit také jako setkávací místo pro případné svatební fotografování, kde se můžete podívat a probrat se mnou vše, co vás bude zajímat. 

Pozadí ve fotoateliéru

Velikost S - nejmenší fotopozadí vhodné pro detail jedné nebo dvou osob - tedy od pasu k hlavě

Velikost S - malé fotopozadí vhodné pro detail jedné nebo dvou osob, typicky od pasu k hlavě.

Velikost M - menší pozadí vhodné pro jednu nebo dvě stojící nebo sedící osoby.

Velikost L - pozadí vhodné i pro několik fotografovaných osob, například pro menší rodiny. Šířka 2 metry.

Velikost XL - šedé "obyčejné látkové" fotopozadí vhodné až pro fotografování větších rodin. Šířka 3 metry.

Velikost XL - bílé sametové pozadí vhodné pro fotografování nejrůznějšího druhu. Od business foto, přes produkty až k průkazové fotografii.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307