Svatební fotograf LAST MINUTE

Vzhledem k tomu co se letošní jaro a léto všechno semlelo okolo epidemie koronaviru se stalo, že mi některé páry přesunuly své svatby na rok 2021 a v důsledku toho se mi otevřelo několik atraktivních letních - tedy červencových a srpnových termínů pro Vaše svatby. Proto se rozhodně neostýchejte mě kontaktovat, některé sobotní a většina pátečních termínů jsou stále dostupné. 

Možná i Vám právě vypadl fotograf, nebo potřebujete zajistit fotografické služby na poslední chvíli a právě proto jsem tu pro Vás.

Jaká bude cena?

Na ceně se společně domluvíme, ale pokusím se Vám ji udělat maximálně zajímavou. Já pomůžu Vám a Vy zase mě, tak je to vždycky nejlepší...

Vaše svatba, co ode mě dostanete

Jak si již mí zákazníci jistě všimli, vždycky jsem se snažil postavit svatební fotografování malinko jinak než ostatní kolegové a proto se snažím výrazně omezovat krátké výjezdy pouze na svatební obřady apod.

Takovéto krátké fotografování se mi výrazně neosvědčilo, protože zdaleka nemůže mít takovou úroveň, jakou by si svatební fotografování zasloužilo. Proto jdu raději cestou toho, že se ženichovi a nevěstě snažím ukázat to, jaké zásadní výhody pro svatební fotografie bude mít delší a kvalitnější spolupráce. 

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou i bonusy, které jsem pro své zákazníky připravil a které jim zvýší komfort celého fotografování. Všechny fotografie předám na dárkovém flashdisku ve dřevěném boxu, který budete rádi každému ukazovat. Fotografie budou v dostatečném rozlišení na to, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. U svatebního fotografování LAST MINUTE není předsvatební schůzka. Doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Rezervace termínů LAST MINUTE

Nejpozději týden předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Cenová nabídka Vám bude vypracována na základě upřesňujících informací
  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut dárkový dřevěný box s flashdiskem s fotografiemi
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Reportážní fotografie

Neopakovatelné momenty, které zachycují sílu okamžiku sportovního utkání, maturitního plesu, koncertu či jiné společenské, firemní nebo kulturní události, jsou vždy fantastickou reklamou fotografovy činnosti a důkazem jeho profesionality. Není pro mě důležité, zda li fotografuji extraligu ledního hokeje, koncert v nabité ČEZ aréně nebo „pouze“ atletické závody Vaší školy či podnikový večírek Vaší firmy. Rád Vám ukážu, že i profesionální fotografické služby jsou cenově dostupné a jejich výsledek za to opravdu stojí.

Reference svatebního fotografování

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307