Svatba Luboše a Jiřky v Hořovicích s přejezdem do Dobříše

Luboš a Jiřka jsou opravdu velmi milí lidé. Prý s volbou svatebního fotografa měli už dávno jasno a to mě velmi potěšilo. A to i proto, že bydlí nedaleko.

Pro svatební obřad si vybrali Zámecký park v Hořovicích a svatební fotografování v délce 3 hodin. Celá svatba se točila kolem v jejich oblíbené zelené barvy.

Počasí vyšlo poměrně hezky, snad jen přesun místa obřadu z travnaté části parku do pískové se za mě úplně nepovedl. - vzhledem k nerovnoměrnému nasvícení sluncem ženicha a nevěsty u oltáře

Po obřadu probíhalo krátké skupinové a individuální fotografování ženicha a nevěsty v parku.

Po jeho skončení jsme se všichni přesunuli do Dobříše na hostinu, která se trochu zpozdila.

Myslím, že i svatební dort se velmi povedl.

Jak celé fotografování svatby dopadlo? Klikněte níže...

Pokračovat ve čtení

Svatba Petra a Věrky v Hostinci U Vrbů ve Stašově

Poptávka svatebního fotografování z nedaleké vesnice mě opravdu potěšila. Přestože jezdím fotit svatby po větší polovině ČR, poptávky z blízkého okolí vždy potěší. S Petrem a Věrkou se mi komunikovalo na předsvatební schůzce skvěle, ukázalo se, že máme společné zájmy i některé vize.

Jako svatební místo si budoucí novomanželé vybrali poměrně atraktivní "all in one" Hostinec u Vrbů ve Stašově nedaleko Zdic. Zde je možné se ubytovat a prožít svatební den se vším všudy. Prostě fotit svatby v okolí Hořovic, kde jsem doma, je pro mě skvělé.

Jak fotografování dopadlo? Malá ukázka...

Hořovice, svatba, stašov, hostinec

Pokračovat ve čtení

Svatba Marka a Beaty v Kladně

Mladá a velmi sympatický pár, který má rád posilovnu natolik, že se ji rozhodl začlenit do svatebního fotografování v Kladně. Přesně takový plán měl Marek a Beata na naší předsvatební schůzce.

Protože nás ve svatební den trochu pozlobilo počasí, rozhodli jsme se trochu improvizovat v harmonogramu svatebního dne. Hned brzy ráno jsme vyrazili do posilovny, kde jsme se nesměli moc zpotit, protože nás čekal ještě dlouhý den. Další program trochu zkomplikoval déšť, ale i přesto jsme se rozhodli vyrazit do lesa na několik fotografií. Odpoledne totiž mělo pršet ještě víc. Fotografování v lese nás trochu esteticky poznamenalo, ale v kostele při obřadu nám to odpustili. Po obřadu jsme vyrazili do skvělé restaurace na hostinu, bohužel jsem zapomněl její název, jinak bych snad výjimečně zanechal odkaz.

Jak fotografování dopadlo? Pojďme na to...

svatba, kladno

Pokračovat ve čtení

Svatba Michaely a Roberta v Novém Kníně

Michaela a Robert jsou sympatický mladý pár, který není možné si neoblíbit. Moc rád jsem si nimi mohl spolupracovat při fotografování jejich svatby v okolí Dobříše. To, že jsou velmi oblíbení bylo vidět i z počtu svatebčanů. Svatba to byla pořádná :)

Pro místo své svatby si vybrali zázemí místního fotbalového hřiště v Novém Kníně, přestože nejsou fotbalisté. Tento a přilehlý prostor se ukázal jako místo vhodně zvolené. 

Michaela a Robert se rozhodli pro pohodovou svatbu a právě proto si vybrali pohodového fotografa, který se maximálně snažil jim udělat opravdu originální fotografie na jejich velký den.

Jak to celé dopadlo, zjistíte dále.

svatba, nový, knín

Pokračovat ve čtení

Svatba v Tetíně nedaleko Berouna

Káťa s Radkem si mě vybrali na fotografování své svatby na mém oblíbeném místě, tedy na Tetíně blízko Berouna. Je to místo, kde už jsem jednu svatbu fotil, ale ne obřad.

Tento mladý a velmi příjemný pár mě oslovil s tím, že na louce pod místním kostelíkem bude probíhat jak aranžované fotografování, tak i celý obřad.

Rozhodli jsme se po vzájemné domluvě uskutečnit předsvatební schůzku přímo na místě činu a probrat detaily svatebního fotografování - jako je například správná pozice stání při svatební obřadu, skupinové fotografie a správné úhly a místa.

Tím jsme si připravili úrodnou půdu pro společné fotografování.

Káťa s Radkem byli prý z fotografií nadšení a tím pádem jsem spokojený i já.

Můžeme se společně na několik fotografií teď podívat.

Beroun, svatba, tetín

Pokračovat ve čtení

Svatba Nikol a Toma v Rakovníku

Fotografování svatby v Rakovníku

Když mě tento mladý pár požádal o fotografování svatby v Rakovníku nebo v Rakovníce (nejsem místní), nemohl jsem odmítnout. Jednalo se o svatbu v nejužším rodinném kruhu a byla to pro mě velmi příjemná změna Svatbu v Rakovníku jsem ještě nikdy nefotil, ale město jako takové mám moc rád. Hned si vzpomenu na krásné náměstí a výborný kebab :) 

Místem svatebního obřadu byla vybraná místní radnice. Vše probíhalo poměrně plynule.

Následně jsme se přesunuli do stylové restaurace v Horním Bezděkově s minigolfem. Tam probíhalo fotografování hostiny, aranžované fotografie a reportáž ze slavnostní minigolfové hry.

Všichni jsme si svatbu moc užili.

Několik vybraných fotografií k nahlédnutí níže:

Pokračovat ve čtení

Svatba Marka a Barbory na Šumavě

Svatba na Zadově (Churáňov, Šumava)

Pokud bych dostal otázku, kde nejradši fotím svatby, tak bych určitě řekl v přírodě. Ale pokud bych měl jmenovat jedno místo, za mě by to byla určitě Šumava.

Právě na Šumavu nedaleko Zadova si mě tento mladý sympatický pár pozval na fotografování své svatby. Svatební schůzka probíhala online a Barborou. Vše jsme si vysvětlili při online videohovoru a už se čekalo na den D.

Tento mladý pár si vybral zázemí jednoho nejmenovaného penzionu na konci civilizace a tak byl na fotografování klid. A mohli jsme i poodejít do krásné přírody. Přestože se jednalo o opravdu horký den, bylo určitě kolem 35 stupňů, vše šlapalo jak dobře namazaný stroj. Barbora si také přála mít mimo individuálních fotografií s Markem také několik samostatných portrétů a tak jsem jí samozřejmě vyšel vstříc. Marilyn Monroe by mohla závidět.

Jak dopadly fotografie se můžete podívat níže:

 

svatba, šumava, v přírodě

Pokračovat ve čtení

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307