Svatební fotografování Beroun

Svatební fotograf Beroun

Na fotografování je krásné to, že se podaří zachytit vzácné okamžiky, které Vás mohou provázet Vaším dalším životem a tak je můžete mít stále před sebou. Obzvlášť, když jde o tak neopakovatelně vzácné okamžiky jako je Vaše svatba. Proto jsem velmi šťastný z toho, že si cestu k mým fotografiím nalézá stále více zákazníků z okolí Berouna. Sám nedaleko Berouna bydlím, konkrétně v Bezdědicích. Proto, pokud zákazník hledá svatebního fotografa v Berouně, jsem tou nejlepší volbou. Proto mě velmi potěší, když má nabídka fotografování osloví právě Vás a Vy se rozhodnete nechat si zhotovit svatební fotografie právě ode mě. Ať už je Vaším domovem Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Hudlice, Loděnice, Karlštejn, Řevnice, Dobřichovice či jiné blízké i vzdálené okolí, prožijte svůj velký svatební den v klidu a v pohodě, protože o Vaše fotografie bude dobře postaráno.

Tento úspěch u Vás mých zákazníků a pozitivní zpětná odezva mě přiměly k zamyšlení se nad tím, jak ještě více zaměřit svou nabídku na Vás, mé zákazníky a jak Vám pro další rok i v budoucnu nabízet stále lepší služby. Proto jsem pro rok 2016 nakoupil v podstatě tu nejlepší možnou a dostupnou fotografickou techniku, protože věřím, že investice do krásných fotografií se vyplatí.

Jak fotím svatby v Berouně?

Pokud bych se měl nějak charakterizovat, napsal bych, že jsem fotograf pro lidi, kteří se rádi fotí. Pro takové, kteří si dokáží v rámci svého svatebního dne udělat kvalitní čas na to jít se fotografovat, případně poodjet na nějaké hezké a netradiční místo udělat hezké a možná také originální fotografie. Proto tedy patříte li mezi lidi, kteří se nechtějí fotit a na kvalitě fotografií jim nezáleží - upřednostněte prosím jiného fotografa či Vašeho kamaráda.

Co nemám rád, tak je ze strany zákazníka nezájem o fotografie, spěch či špatně zorganizovaný časový harmonogram, který znemožňuje najít si minimálně 45 minut na aranžované fotografování.

Pokud má být výsledek fotografování co nejlepší, je velmi důležité, aby fotograf i novomanželé symbolicky tahali za jeden provaz. Budu velmi rád, když mi v rámci představební schůzky sdělíte své přání a představy, případně ukážete fotografie, které se Vám líbí. Ať už mé nebo cizí. Budu také rád, pokud budete uvažovat u mých doporučeních a případných připomínkách a zařadíte je do svého svatebního dne. To je podle mě základ povedených fotografií.

Nejsem zastánce umělých aranžovaných póz, které novomanželům nic neříkají, ani neúměrného vstupování a režírování celého svatebního dne. Fotografování se mnou pro Vás bude příjemné a pohodové. Proto bych se ještě jednou doporučil jako svatební fotograf speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie. Díky mým sedmiletým zkušenostem s fotografováním svateb už jednoduše vím kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti. Ale na druhou stranu se určitě nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že neopakovatelně pohodová a příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. Rád zapojuji jednoho ze svatebčanů pokud má zájem při nasvětlování odrazovou deskou či dálkově odpalovaným externím bleskem a proškolím ho tak během pár minut pro práci osvětlovače :o)

svatba ondra a simona svatba v Berouně, Stašov
Svatba Svatý Ján pod Skalou okres Beroun
svatební fotograf beroun

Vaše svatba v Berouně, co ode mě dostanete

Jak si již mí zákazníci jistě všimli, snažím se postavit svatební fotografování malinko jinak než ostatní kolegové a proto se snažím výrazně omezovat krátké výjezdy pouze na svatební obřady apod. Takovéto krátké fotografování se mi výrazně neosvědčilo, protože zdaleka nemůže mít takovou úroveň, jakou by si svatební fotografování zasloužilo. Proto jdu raději cestou toho, že se ženichovi a nevěstě snažím ukázat to, jaké zásadní výhody pro svatební fotografie bude mít delší a kvalitnější spolupráce. 

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou i bonusy, které jsem pro své zákazníky připravil a které jim zvýší komfort celého fotografování. Všechny fotografie předám na flash disku, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou v Berouně nebo v okolí, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Fotografie ze svatby v Berouně, zámecký park v Hořovicích
Svatební hostina ve Stašově, okres Beroun

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace svatby v Berouně a okolí v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • Možnost si objednat krásné dárkové fotoknihy za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
Portrét svatby Beroun

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307