Svatba Kladno

Fotografování svatby Kladno a okolí

Několik posledních let svého života se věnuji profesionálnímu fotografování Vašich svateb a také dalšímu fotografování podle přání zákazníků. Primárně se od roku 2011 věnuji fotografování svateb. Je li to přání zákazníků, rád fotografuji také sport, reportáž, fotografování portrétů, dětí, inzerátů a nemovitostí vždy mě fotografování moc baví a dává mi to smysl. Fotografie dokáží zachytit okamžiky plné emocí a to je jejich kouzlo. Pokud jde o takové svatební okamžiky, ty Vám budou dělat radost po celý život. Z toho důvodu mi dělá obrovskou radost, že si ke mě nachází cestu stále více zákazníků nejrůznějších věkových skupin. A za to jsem velmi vděčný. Proto, ať už je Vaším domovem přímo Kladno, Stochov, Nové Strašecí, Libušín, Smečno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Veltrusy, Velvary, Roztoky, Unhošť nebo Hostivice nebo jejich okolí, velmi rád se stanu fotografem Vaší svatby. Protože bydlím ve vedlejším okrese Beroun, většinou je doprava na vaši svatbu zdarma v ceně.

Něco málo o tom, jak v okolí Kladna fotografuji...

Pokud bych se musel nějak charakterizovat, tak bych uvedl že jsem trpělivý, přátelský, tolerantní fotograf, který v první řadě preferuje specifická přání zákazníků. Rád fotografuji pro zákazníky. kteří chtějí mít hezké fotografie a minimálně ve svůj svatební den se budou rádi fotografovat.

Nejsem zmatkař, nebudu Vás po celou dobu fotografování nutit do póz, které Vám nejsou vlastní, ani Vám nebudu svou přítomností organizovat Váš svatební den či obřad. Co považuji za důležité je najít si kvalitní čas na několik portrétních fotografií mimo ostatní svatebčany. Pokud to budou podmínky vyžadovat, tak rád s Vámi poodjedu na nějaké fotogenické místo ideálně v přírodě. 

Na krásných fotografiích musí spolupracovat obě strany. A to je také důvod, proč považuji za naprosto zásadní kvalitní komunikaci zejména před svatbou. Během ní můžeme probrat mé i Vaše představy a najít společný cíl fotografování. Mám velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho detailů. Rád také fotografuji svatby v černobílém provedení, pokud si to zákazník přeje. Naopak nemám rád, když se vše přespříliš aranžuje a určitě jako jeden z mála kolegů Vás nebudu do nekonečna pootáčet při svatebním obřadu ani Vás dirigovat při prvním novomanželském polibku či navlékání prstenů apod - patřičná doporučení Vám rád sdělím v rámci předsvatební schůzky.

Díky mých zkušenostem vím kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti. Ale na druhou stranu se nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že neopakovatelně pohodová a příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Pro stydlivější páry mám několik pomůcek, které odstartují příjemné série fotografií, do nichž v podstatě nemusím vstupovat. Také fotografie jsou potom nejupřímnější a nejkrásnější. Proto důležitá pro výsledný efekt a kvalitu snímků bude také Vaše spolupráce a chuť se podílet na krásných fotografiích. Nelibuji si v hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady.

Svatební fotograf Otakar Voříšek Kladno
Svatební fotografie u vlaku

Vaše svatba v Kladně, co ode mě dostanete

Charakteristickým znakem mého fotografování je osobní přístup k zákazníkovi a cíl být spokojený s výsledky své práce. Je pro mě velmi důležité poznat novomanžele před svatbou a znát jejich představy a vědět, co je pro ně důležité nebo naopak co nemají rádi. Tím se liším od mnohých kolegů, kteří přijedou na zavolaní, nafotí obřad a ještě večer Vám zašlou stovky nacvakaných neupravených fotografií a tím pro ně přestanete existovat. 

I z toho důvodu jsem si zvolil vydat se v ČR a ve své cenové kategorii trochu netradiční cestou a všem zákazníků svých služeb nabídnout nadstandardní svatební servis. Proto je pro mě důležité novomanželům ukázat nesporné výhody delší spolupráce a to jak před svatbou, během svatby i po svatbě. V loňském roce, kdy jsem s tím začal, tak mnoho zákazníků takové služby upřednostnilo a zvolili si "velké" svatební fotografování v délce 3, 6 a 9 hodin. Je na první pohled jasné, že při takovém fotografování mají ženich i nevěsta daleko více času na krásné snímky a nejsou permanentně ve spěchu a ve stresu, kde už touhle dobou měli být a jak vše nestíhají, což se velmi výrazně podepisuje na kvalitě fotografií.

Z každého fotografování svatby fotografie předávám v památní "dřevěné krabičce" na speciálním dárkovém flashdisku. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku. Více viz můj ceník služeb...

Pokud nechcete, aby se fotografie z Vaší svatby objevovali v rámci mých reklamních aktivit - web, tiskoviny, reklama, připravil jsem pro Vás možnost zvolit si diskrétní fotografování Vaší svatby.

Svatba Kladno
Kladno svatební hostina

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • V ceně zahrnut dárkový flashdisk se všemi fotografiemi (50-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
Svatební fotky Kladno

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Reportážní fotografie

Neopakovatelné momenty, které zachycují sílu okamžiku sportovního utkání, maturitního plesu, koncertu či jiné společenské, firemní nebo kulturní události, jsou vždy fantastickou reklamou fotografovy činnosti a důkazem jeho profesionality. Není pro mě důležité, zda li fotografuji extraligu ledního hokeje, koncert v nabité ČEZ aréně nebo „pouze“ atletické závody Vaší školy či podnikový večírek Vaší firmy. Rád Vám ukážu, že i profesionální fotografické služby jsou cenově dostupné a jejich výsledek za to opravdu stojí.

Michaela Zemánková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu."

Jana Novotná

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradí a focení probíhá svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Děkujeme za veškerou péči během našeho svatebního dne!”

Dan Navrátil

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! NAVRÁTILOVI”

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

"Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!"

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

"S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom"

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

"Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem"

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza"

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

"Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P"

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)" 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307