Příbramský svatební fotograf

Svatební fotograf Příbram

Fotografování svatby je činnost, která mě naplňuje a dává mi smysl a podle toho k ní také přistupuji posledních asi deset let svého života. Na fotografiích je krásné to, že každá pořízené fotografie zachycuje detaily neopakovatelných emotivních okamžiků, které Vám budou po zbytek života připomínat Váš krásný svatební den. Upřímně mi velikou radost, že mě kvůli zvěčnění své svatby kontaktuje stále více zákazníků a svoji spokojenost dávají najevo v recenzích na serveru google, seznam, najisto, skrz a podobě.

Stejnou měrou mě potěší, pokud můj sortiment služeb svatebního fotografování osloví také Vás. A je zcela jedno jestli je Vaším bydlištěm přímo Příbram, či Milín, Rožmitál pod Třemšínem. Březnice, Mirovice, Tochovice, Jince nebo snad jiné město nebo vesnice. Myslím, že stojí za to prožit Váš svatební den v klidu a v pohodě. Okolí Příbrami je plné krásných míst k fotografování jak stvořených a není to jen krásná Svatá hora v Příbrami.

Zachycení vašeho velkého dne s elegancí a uměním

Plánování svatby je vzrušující a úžasný proces, ale rozhodně to může být i stresující. Jedním z nejdůležitějších aspektů vaší svatební přípravy je výběr svatebního fotografa, který zachytí vaše nezapomenutelné okamžiky s elegancí a uměním. Pokud plánujete svatbu v Příbrami a hledáte talentovaného profesionálního fotografa, máte štěstí, protože jste na správném místě.

Proč si vybrat svatebního fotografa z Příbrami?

Mít svatebního fotografa, který je obeznámený s místními lokalitami a atmosférou, může udělat velký rozdíl ve výsledných snímcích. Jako svatební fotograf z Příbrami mám skvělé znalosti místního prostředí, díky tomu umím vybrat nejkrásnější a nejinspirativnější místa pro focení. Od malebných historických památek po přírodní scenérie, váš svatební album bude obohacen širokou škálou krásných pozadí.

Umění zachycení okamžiku

Nejenže umím vybírat nejlepší místa pro vaše fotografování, ale také mám schopnost zachytit ty nejcennější okamžiky vašeho velkého dne s grácií a emocí. Od slavnostního "ano" až po tanec pod hvězdami, umím zaznamenat každý úsměv, každý slzičku štěstí a každý vzácný okamžik, který chcete zachovat navždy.

Svatební detail svatba v Příbrami
fotografování svatby v Příbrami - házení kytky

Individuální přístup

Každá svatba je jedinečná a zaslouží si individuální přístup. Jen profesionální fotograf porozumí vašim přáním a potřebám a bude spolupracovat s vámi, abyste dosáhli dokonalých výsledků. To samozřejmě nejde bez předsvatební schůzky, kterou nabízím pro své zákazníky zdarma. Bez ohledu na to, zda toužíte po tradičních formálních portrétech nebo po kreativních a nekonvenčních snímcích, pomůžu vám realizovat vaše představy a přání.

Profesionální vybavení a dovednosti

Opravdový profesionál disponuje nejen špičkovým vybavením včetně dronu a pilotní licence, ale také bohatými dovednostmi a zkušenostmi, které jsou klíčové pro dosažení vynikajících výsledků. Od ovládání světla a kompozice po postprodukční úpravy a retušování, každý detail je pečlivě promyšlen, aby vaše svatební fotografie byly dokonalé.

Svatební portrét svatba Příbram les
Svatební portrét příbram

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Vaše svatební fotografie jsou vzpomínkou na váš velký den, která bude trvat navždy. Proto je důležité investovat do profesionálního svatebního fotografa, který dokáže zachytit krásu, lásku a radost vašeho svatebního dne s elegancí a uměním. Moc rád se stanu vaším partnerem při zachycení těchto důležitých okamžiků tak, aby zůstaly živé a nádherné po celá léta.

Pokud hledáte svatebního fotografa v Příbrami, neváhejte mě kontaktovat.

Tipy na svatební místa v okolí Příbrami

 

V okolí Příbrami existuje několik oblíbených svatebních míst, která lákají páry toužící po romantických a pohádkových prostředích pro svůj velký den. Následuje seznam některých z těchto míst:

  1. Zámek Příbram: Zámek Příbram je historickým sídlem, které nabízí elegantní a kouzelnou atmosféru pro svatební oslavu. Své hosty můžete pozvat do krásných zámeckých zahrad nebo do interiérů zámku, které jsou ideální pro romantické obřady i oslavy.

  2. Hotel Belvedere Příbram: Hotel Belvedere je moderní a stylový hotel s nádherným výhledem na okolní krajinu. Jeho elegantní prostory a profesionální servis poskytují ideální prostředí pro svatební hostiny a oslavy.

  3. Statek U Zvonařky: Tento historický statek se nachází nedaleko Příbrami a nabízí rustikální a autentickou atmosféru pro svatby v tradičním stylu. Své hosty můžete pozvat do venkovních prostorů se zahradou nebo do útulných interiérů statku.

  4. Restaurace Na Kopci: Tato restaurace se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Je ideálním místem pro svatební hostiny v elegantním a pohádkovém prostředí s možností venkovního posezení i vnitřních prostor.

  5. Zámeček Mlýn Karlštejn: Ačkoli se nachází mimo přímé okolí Příbrami, Zámeček Mlýn Karlštejn je oblíbenou volbou pro svatební oslavy. Jeho malebné prostředí a romantická atmosféra poskytují ideální kulisu pro nezapomenutelný svatební den.

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Reportážní fotografie

Neopakovatelné momenty, které zachycují sílu okamžiku sportovního utkání, maturitního plesu, koncertu či jiné společenské, firemní nebo kulturní události, jsou vždy fantastickou reklamou fotografovy činnosti a důkazem jeho profesionality. Není pro mě důležité, zda li fotografuji extraligu ledního hokeje, koncert v nabité ČEZ aréně nebo „pouze“ atletické závody Vaší školy či podnikový večírek Vaší firmy. Rád Vám ukážu, že i profesionální fotografické služby jsou cenově dostupné a jejich výsledek za to opravdu stojí.

Reference svatebního fotografování

Michaela Zemánková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu."

Jana Novotná

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradí a focení probíhá svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Děkujeme za veškerou péči během našeho svatebního dne!”

Dan Navrátil

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! NAVRÁTILOVI”

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

"Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!"

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

"S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom"

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

"Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem"

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza"

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

"Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P"

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)" 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307