Plzeňský svatební fotograf

Jedinečné okamžiky plné emocí, to je kouzlo, kvůli kterému se ke svým fotografiím rádi vracíme. O to více, když jde o tak neopakovatelně vzácné okamžiky, jako je Vaše svatba. Velmi si cením toho, že si stále více a více klientů nachází cestu k mým fotografickým službám. Plzeň je krásné místo, kde jsem mohl strávit nádherné tři roky života. Získal jsem tam mnoho zkušeností při fotografování prvoligového fotbalu, hokeje a dalších sportovních a kulturních událostí. Dnes, přestože bydlím asi 50km daleko poblíž Berouna, stále se do Plzně vracím a velmi rád zde fotím Vaše svatby.

Proto mě velmi potěší, když má nabídka fotografování osloví právě Vás a a rozhodnete se nechat si zhotovit své svatební fotografie právě ode mě. Ať už je tedy Vaším domovem Plzeň samotná, Rokycany, Starý Plzenec, Nepomuk, Klatovy, Švihov, Přeštice, Dobřany, Domažlice, Horškovský Týn, Stod, Nýřany, Bor, Stod, Stříbro nebo Plasy či jiné blízké i vzdálené okolí, prožijte svůj velký svatební den v klidu a v pohodě, protože o Vaše fotografie bude dobře postaráno.

Jak a proč svatby v Plzni rád fotografuji?

Myslím si, že jako svatební fotograf jsem ideální pro novomanžele, kteří se rádi fotí a neberou fotografování jen jako otravu nebo společenskou nutnost. Pro takové, kteří si dokáží v rámci svého svatebního dne udělat kvalitní čas na to jít se fotografovat, případně poodjet na nějaké hezké a netradiční místo udělat hezké a možná také originální fotografie.

 

Pokud má být výsledek fotografování co nejlepší, je důležité aby novomanželé i fotograf hráli z jedněch not a už dopředu se dobře domluvili jak si fotografování i výsledné fotografie představují. Velmi důležitý je také dobrý harmonogram svatebního dne.  Budu velmi rád, když mi v rámci představební schůzky sdělíte své přání a představy, případně ukážete fotografie, které se Vám líbí. A

Přiznám se, že nemám úplně rád mnoho aranžovaných póz, které vypadají nepřirozeně vzhledem k Vaší přirozenosti. Naopak, fotografování se mnou pro Vás bude příjemné a pohodové. Proto bych se ještě jednou doporučil jako svatební fotograf speciálně lidem v Plzni, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie. Díky mým mnohaletým zkušenostem s fotografováním svateb už vím kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti. Určitě se Však nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Mám rád snímky přirozené, jaké napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. 

Fotografování svatby v Plzni

Vaše svatba v Plzni, co ode mě dostanete

Svatební fotografování mám nastavené malinko jinak než ostatní kolegové a proto nefotím krátké výjezdy pouze na svatební obřady apod. Takovéto krátké fotografování se mi výrazně neosvědčilo, protože zdaleka nemůže mít takovou úroveň, jakou by si svatební fotografování zasloužilo. Proto jdu raději cestou toho, že se ženichovi a nevěstě snažím ukázat to, jaké zásadní výhody pro svatební fotografie bude mít delší a kvalitnější spolupráce. 

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou dárkové flash disky, na kterých najdete všechny profesionálně upravené fotografie, ze kterých si můžete později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku. Ke každé svatbě vřele doporučuji si přiobjednat fotoknihy, s jejichž výrobou mám mnohaleté zkušenosti a které poslouží jako skvělý dárek pro Vaše rodiče a prarodiče.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Svatba Plzeň fotografie s ženichem

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace o svatbě v Plzni v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
Fotografování svatby v Plzni svatební hostina

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307