Svatební fotogrf Praha

Svatební fotograf Praha a okolí

Fotografování je krásný způsob, jak zachytit a uchovat jedinečné vzácné okamžiky, které Vám budou připomínat emoce a vzpomínky. Tím spíše, pokud jde o tak neopakovatelně jedinečné okamžiky, jako je Vaše svatba. 

Jako profesionální fotograf fotím Vaše svatby už od roku 2011. Jsem velmi šťastný, že si cestu k mým fotografiím nalézá stále více zákazníků i z hlavního města Prahy. Ať už jste si pro Vaši svatbu vybrali například Vyšehrad, Petřín, Malou Stranu, Staré Město, Václavské náměstí, Průhonický park nebo například Divokou Šárku - moc rád se o fotografování Vaší svatby postarám. Prožijte svůj velký svatební den v klidu a v pohodě, protože o Vaše fotografie bude dobře postaráno.

Jsem kliďas, který se na věci umí dívat z nadhledu, chápe jak fotografování vidí i jak nevěsty, tak ženichové. Proto Vám připravím fotografování přesně na míru a vše důležité probereme už na předsvatební schůzce. 

noční Praha - svatba

Praha - jak fotografuji svatby v Praze?

Jako fotograf bych se nejlépe charakterizoval tím, že vyhledávám lidi, kteří se rádi fotí, chtějí mít hezké fotky a obrazně řečeno se nebojí při fotografování i "zablbnout". Pro takové klienty, kteří si dokáží v rámci svého svatebního dne udělat kvalitní čas na to jít se fotografovat, poodjet na nějaké hezké a netradiční místo a tam udělat hezké a možná také originální fotografie. 

Moc dobře vím, že pokud má být výsledek fotografování co nejlepší, je velmi důležité, aby fotograf i novomanželé úzce spolupracovali.. Budu velmi rád, když mi v rámci představební schůzky v Praze sdělíte svá přání a představy, případně ukážete fotografie, které se Vám líbí. Ať už mé nebo cizí. 

Nejsem zastánce umělých aranžovaných póz, které novomanželům nic neříkají, ani neúměrného vstupování a režírování celého svatebního dne. Fotografování se mnou pro Vás bude příjemné a pohodové. Díky mým více než sedmiletým zkušenostem s fotografováním svateb už jednoduše vím, kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti.

Na druhou stranu se určitě nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že neopakovatelně pohodová a příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. 

Praha fotografování svatby, Průhonický park

Vaše svatba v Praze, co ode mě dostanete

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou i bonusy, které jsem pro své zákazníky připravil a které jim zvýší komfort celého fotografování. Všechny fotografie předám na flash disku, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou v Praze, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Praha fotografování svatby u řeky

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Praha - základní informace o svatebním fotografování v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (50-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
Svatba na Vyšehradě v Praze

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále Vám nabízím tyto doplňkové služby:

VIdeozáznam

V roce 2024 navazuji na dřívější aktivity v natáčení svatebních videoklipů. Cena za tuto službu bude u prvních svateb cenově velmi zvýhodněna. Je možné zkombinovat se svatebním fotografováním. V případě kombinace je důležité vše správně naplánovat na předsvatební schůzce.

Zapůjčení Party reproduktoru JBL jako ozvučení Vaší hostiny nebo party

Novinky pro rok 2024. Službu lze využít pouze jako součást svatebního fotografování. Cena za službu je 3000,- Kč. 

Foto nebo video z dronu

Umožňuje li to lokalita, nabízím také službu foto a videa z dronu. Mám k dispozici dron Dji Mini 4 pro, který je certifikovaný v kategorii C0, což poskytuje určité výhody.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307