Svatební fotograf České Budějovice

Vzácné neopakovatelné okamžiky, to je přesně to, co dělá fotografie krásnými. Připomínka prchajících okamžiků, úsměvů a pohledů. Přesně takové fotografie, které Vás mohou provázet Vaším dalším životem a tak je můžete mít stále před sebou.

Při jejich prohlížení budete znovu a znovu prožívat silné emoce. Obzvlášť, když jde o tak neopakovatelně vzácné okamžiky, jako je Vaše svatba.

Jsem velmi šťastný a pyšný na to, že si cestu k mým fotografiím a také službám nalézá stále více zákazníků z Českých Budějovic a okolí. Ať už svou svatbu plánujete přímo v Českých Budějovicích nebo například v Hluboké nad Vltavou, nebo bydlíte v přilehlém okolí v Týnu nad Vltavou, Veselé nad Lužnicí, Jindřichově Hradci, Třeboni, Českém Krumlově, Kaplicích nebo Prachaticích, prožijte svůj velký svatební den v klidu a v pohodě, protože o Vaše fotografie bude dobře postaráno.

Hledáte li profesionálního svatebního fotografa na Vaši výjimečnou svatbu, jste na správném místě.

Jak vlastně svatbu v Českých Budějovicích fotografuji?

V případě, že bych se měl blíže charakterizovat, asi bych o sobě napsal, že jsem trpělivý, pohodový fotograf. Moc rád spolupracuju se zákazníky, kteří se rádi fotí. Konkrétně pro takové, kteří si dokáží v rámci svého svatebního dne udělat kvalitní čas nejen na hostinu, ale i na to jít se fotografovat, případně poodjet na pár minut na nějaké hezké a netradiční místo udělat neopakovatelné a možná také originální fotografie.

Má být výsledek naší spolupráce co nejlepší, je klíčové, aby fotograf i novomanželé symbolicky tahali za jeden provaz a na jednu stranu. :)

Budu velmi rád, když mi v rámci předsvatební schůzky sdělíte své přání a představy, případně ukážete fotografie, které se Vám líbí. Ať už mé nebo cizí. Budu také rád, pokud budete uvažovat u mých doporučeních a případných připomínkách a zařadíte je do svého svatebního dne. To je podle mě základ povedených fotografií.

Nejsem zastánce umělých aranžovaných póz, které novomanželům nic neříkají, ani neúměrného vstupování a režírování celého svatebního dne. Fotografování se mnou pro Vás bude příjemné a pohodové. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. 

Vaše svatba, co ode mě dostanete

Jak si již mí zákazníci jistě všimli, snažím se postavit svatební fotografování malinko jinak než ostatní kolegové a proto se snažím výrazně omezovat krátké výjezdy pouze na svatební obřady apod. Takovéto krátké fotografování se mi výrazně neosvědčilo, protože zdaleka nemůže mít takovou úroveň, jakou by si svatební fotografování zasloužilo. Proto jdu raději cestou toho, že se ženichovi a nevěstě snažím ukázat to, jaké zásadní výhody pro svatební fotografie bude mít delší a kvalitnější spolupráce. 

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou i bonusy, které jsem pro své zákazníky připravil a které jim zvýší komfort celého fotografování. Všechny fotografie předám v dárkovém dřevěném boxu s flashdiskem, v takové kvalitě, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace pohromadě

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Kolik Vás bude stát má doprava do Českých Budějovic?

Protože provozuji svůj fotoateliér v Příbrami, budu počítat dopravu z tohoto místa. Ke každé svatební variantě fotografování jsou určitě km zdarma.

Fotografování v délce 9 hodin - varianta PREMIUM

Cena za dopravu do Českých Budějovic je 500,- Kč

Fotografování v délce 6 hodin - varianta STANDARD

Cena za dopravu do Českých Budějovic je 1000,- Kč

Fotografování v délce 3 hodin - Varianta MINI

Cena za dopravu do Českých Budějovic je 1500,- Kč

Reference svatebního fotografování

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307