Svatební fotograf Mladá Boleslav

Svatební fotograf Kutná Hora

Kutná Hora je město bohaté na historii a kulturu. Proto se nabízí pro vaši svatbu v nezapomenutelné kulise pro romantické až pohádkové svatby.

Město Kutná Hora je historické město ve středních Čechách, jehož historie sahá až do 13. století. Byla známá především díky těžbě stříbra, což jí vyneslo bohatství a význam v období středověku. Mezi jeho nejvýznamnější památky patří Kostnice Sedlec, Katedrála svatého Barbory a Stříbrná kutna, které poskytují jedinečnou atmosféru pro svatební obřady a oslavy.

Kutná Hora nabízí různé malebné prostory pro svatební obřady, včetně historických kostelů, zahrad a zámků. Každá lokalita má své jedinečné kouzlo a atmosféru. Ve městě jsou k dispozici různé svatební agentury, fotografové, květinářství a další poskytovatelé služeb, kteří vám pomohou plánovat a uskutečnit váš svatební den.

Kutná Hora je také bohatá na restaurace nabízející tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality. Navíc jsou zde dostupné pohodlné ubytovací možnosti pro novomanžele i hosty.

Páry mohou začlenit do své svatby různé kutnohorské tradice, jako je například výroba mincí na Stříbrné kutně nebo návštěva kostnice Sedlec pro duchovní zážitek.

Pro ty, kteří si přejí tradiční církevní obřad, mohou využít nádherné kostely, které mají bohatou historii a poskytují svatební obřady plné symboliky a důstojnosti.

Hledáte li zkušeného, pohodového a příjemného profesionálního svatebního fotografa na Vaši výjimečnou svatbu, jste na tom nejlepším místě.

Jak vlastně svatbu v Kutné Hoře fotografuji?

Mám li se charakterizovat, jsem trpělivý a pohodový fotograf. Rád spolupracuju se zákazníky, kteří se rádi fotí a jsou pro ně svatební fotografie stejně důležité jako například hostina.  Je dobré, pokud si mí zákazníci dokáží v rámci svého svatebního dne vyčlenit na fotografování kvalitní čas, případně popojet na pár minut na nějaké hezké a netradiční místo udělat neopakovatelné a možná také originální fotografie.

Má být výsledek naší spolupráce co nejlepší, je klíčové, aby fotograf i novomanželé symbolicky tahali za jeden provaz a na jednu stranu. :)

Předsvatební schůzku považuji za velmi důležitou a když mi sdělíte své přání a představy, případně ukážete fotografie, které se Vám líbí., bude to skvělý základ pro spolupráci. 

Nejsem zastánce příliš umělých aranžovaných póz, které novomanželům nic neříkají, ani neúměrného vstupování a režírování celého svatebního dne. Fotografování se mnou pro Vás bude příjemné a pohodové. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. 

Vaše svatba, co ode mě dostanete

Jak si již mí zákazníci jistě všimli, snažím se postavit svatební fotografování malinko jinak než ostatní kolegové a proto se snažím výrazně omezovat krátké výjezdy pouze na svatební obřady apod. Takovéto krátké fotografování se mi výrazně neosvědčilo, protože zdaleka nemůže mít takovou úroveň, jakou by si svatební fotografování zasloužilo. Proto jdu raději cestou toho, že se ženichovi a nevěstě snažím ukázat to, jaké zásadní výhody pro svatební fotografie bude mít delší a kvalitnější spolupráce. 

Nedílná součást mých svatebních reportáží jsou i bonusy, které jsem pro své zákazníky připravil a které jim zvýší komfort celého fotografování. Všechny fotografie předám v dárkovém dřevěném boxu s flashdiskem, v takové kvalitě, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za samozřejmost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Své fotografování obecně provozuji ve dvou variantách. Za zvýhodněnou a diskrétní cenu. Není pod tím skrytá žádná záludnost. Zvýhodněná cena jak už název napovídá je nižší a tím, že si zákazník objedná tuto službu, tak souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity v rámci mé reklamní kampaně a další mé propagace na webu či v tiskové podobě. Pokud si zákazník přeje, aby pořízené fotografie zůstaly pouze pro jeho oči, je pro něj připravena diskrétní varianta.

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace pohromadě

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Kolik Vás bude stát moje doprava do Kutné Hory?

Doprava bude počítána z Hostomic pod Brdy ve Středočeském kraji. Ke každé svatební variantě fotografování jsou určitě km zdarma.

Fotografování v délce 9 hodin - varianta PREMIUM

 Cena za dopravu do Kutné Hory a zpět je

1700,- Kč

Fotografování v délce 6 hodin - varianta STANDARD

Cena za dopravu do Kutné Hory a zpět je

2200,- Kč

Fotografování v délce 3 hodin - Varianta MINI

Cena za dopravu do Kutné Hory a zpět je

2700,- Kč

Reference svatebního fotografování

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307