Chcete netradiční svatební fotky?

Jaká by to byla svatba bez krásných fotografií? Ale co to jsou vůbec krásné fotografie? Netradiční páry chtějí netradiční fotografie, a tak je důležité najít netradičního kreativního svatebního fotografa. V tomto článku se podíváme na několik kreativních nápadů, které vám mohou pomoci zachytit vaše svatební okamžiky zcela unikátním způsobem.

Pokračovat ve čtení

Kolik stojí svatební fotograf?

Svatební fotografie jsou nedílnou součástí vašeho svatebního dne. Uchovávají vzácné a nezapomenutelné okamžiky plné lásky a radosti. Jedním z klíčových faktorů při plánování vaší svatby je také výběr vhodného svatebního fotografa. Výběr je dnes opravdu obrovský a vybrat toho správného svatebního fotografa se může zdát jako nadlidský úkol. Mnoho párů se často ptá, kolik taková služba stojí. Cena svatebního fotografa v České republice může být velmi různá, a to z mnoha důvodů. Zkusím popsat několik faktorů, které ovlivňují náklady na svatebního fotografa a co můžete očekávat od různých cenových rozpětí.

Pokračovat ve čtení

Svatební focení je umění zachytit neopakovatelné okamžiky s lehkostí

 

Svatební focení není jen o prostém focení. Je to specifický způsob umění. Dovednost zachytit emoce, lásku a vzácné okamžiky, které budou zůstat s vámi navždy. Umění předvídat a vytvářet si fotografie v hlavě předem. Protože každá svatba je jedinečná, zaslouží si individuální náhled a být zachycena s precizností a citlivostí. V tomto článku vám chci ukázat důležitost svatebního focení a postup pro volbu toho pravého fotografa, který dokáže vaše vzácné okamžiky proměnit ve věčnou památku.

Pokračovat ve čtení

Proč jsou Těhotenské fotky v přírodě tak silné a inspirativní

těhotenské fotky v přírodě

  

Těhotenství je jednou z nejúžasnějších fází v životě ženy. Je plné radosti, očekávání a naděje. A co může lépe zachytit tuto krásu, než těhotenské fotografie v přírodě? Tyto snímky nejenom zachycují rostoucí bříško, ale také přinášejí do popředí krásu přírody a spojení s ní. V tomto článku se podíváme na to, proč jsou těhotenské fotky v přírodě tak silné a inspirativní.

Pokračovat ve čtení

Svatba v přírodě Středočeský kraj

Svatba v přírodě je jako zasněný obrázek. Co více by mohlo být lepšího, než výběr Středočeského kraje jako kulisy pro tento nezapomenutelný okamžik? Od rozmanité krajiny, přes malebné listnaté i jehličnaté lesy, až po stoupající kopce a úchvatná jezera a rybníky. To vše nabízí Středočeský kraj. Hledáte li dokonalé prostředí pro romantickou svatbu v přírodním stylu.

Pokračovat ve čtení

Jak uspořádat nezapomenutelnou svatbu na fotbalovém hřišti

Představte si například následující scénu: zelený trávník rozprostřený před vámi, váš oblíbený fotbalový tým v pozadí, a vy a váš partner vstupujete do manželství uprostřed radostného povzbuzování a euforie. Svatební obřad na fotbalovém hřišti může být nejen originální, ale také zábavný a nezapomenutelný zážitek pro vás a vaše hosty. Zde je průvodce, jak plánovat svatbu na fotbalovém hřišti, která si zaslouží místo ve vaší paměti a na Instagramu.

Pokračovat ve čtení

Svatba na Šumavě: nezapomenutelný zážitek v nádherné přírodě

Z pohledu profesionálního svatebního fotografa je svatba na Šumavě snem nejen ženichů a nevěst, ale také nás fotografů. Je předurčená všem párům, které touží po romantickém obřadu v jednom z nejkrásnějších přírodních prostředí ČR. Od malebných horských jezer po rozlehlé lesy a úchvatné výhledy, Šumava nabízí ideální kulisu pro nezapomenutelnou svatební událost.

Pokračovat ve čtení

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307