MS v cyklokrosu Tábor 2024 - kategorie ELITE

Tabor 2024 ELITE Mathieu VAN DER POOL

MS v cyklokrosu Tábor 2024 - kategorie ELITE

Když jsem se dozvěděl o připravovaném MS v cyklokrosu v roce 2024, měl jsem velkou radost. Měl jsem už zkušenosti s fotografováním velkých cyklokrosových závodů s redakční podporou. Ale na MS jsem ještě nebyl. Protože už za mnou v současné době žádná dostatečně velká redakce nestojí, vydal jsem se do Tábora vyrazit fotit jako nadšenej hobík a to jak říkám "jen tak pro radost". Ale co by to bylo za radost, kdyby se o ní člověk nemohl podělit, že? Tábor letos připravil opravdu náročné cyklokrosové podmínky počínaje šíleným blátem, vichrem a zimou. Tedy alespoň v místech, kde jsem fotil. Jako divák jsem byl tentokrát v pohybu značně limitován.

Tahákem hlavního závodu v kategorii ELITE byl samozřejmě Mathieu van der Poel. Navíc byl Tábor místem, kde se loučila česká cyklokrosová legenda Zdeněk Štybar. Právě on byl pojítkem veškerého mého cyklokrosového fotografování - tedy dvou světových pohárů v Plzni a MR ve Stříbře.

PS: pokud by mé stránky navštívil některý se závodníků, moc rád mu poskytnu jeho fotografie v plné kvalitě, která je přibližně 3x zde prezentovaným náhledům.

Pokračovat ve čtení

Svatební veletrhy v roce 2024

Začátkem roku jsme s manželkou přemýšleli o tom, jak ještě více vstoupit do povědomí zákazníků.

Proto jsem se rozhodli se zúčastnit několika svatebních veletrhů. Konkrétně dvou.

13.1.2024 jsme prezentovali naše služby na Svatebním Expu v Praze a 20.1.2024 na Svatebním veletrhu v Českých Budějovicích.

Z veletrhů máme dobrý pocit, náš stánek se líbil a teď už jen čekat, jestli naše úsilí ponese nějaké ovoce.

 

Svatba Honzy a Jiřky v Penzionu Nový Rybník v Obořišti

Svatba Obořiště - Penzion Nový Rybník - ženich s nevěstou

Podzim se nám pomalu přiblížil a ozval se mi mladý sympatický pár Honza s Jiřkou, že si vybrali svatební místo nedaleko, tedy v Obořišti v Penzionu Nový Rybník.

Svatební fotografování nedaleko Dobříše vždycky vítám, protože je to kousíček od mého domova.

Na tomto místě jsem ještě svatbu nefotil a musím říct, že se jedná o parádní místo ke svatbě.

Společně jsme vybrali tříhodinové fotografování od začátku obřadu, přes hostinu až po aranžované fotografie v blízkosti penzionu.

Myslím, že jsme si fotografování všichni užili v přátelské atmosféře, která určitě přetrvá i po svatbě.

Jak fotografování dopadlo?

Dobříš, svatba, v přírodě

Pokračovat ve čtení

Svatba Honzy a Pavly v Praze

Svatební fotky Praha - ženich s nevěstou

Když mě Pavla oslovila, jestli bych měl zájem fotografovat její svatbu, moc mě to překvapilo. Překvapilo v tom smyslu, že se jedná o svatbu v Praze, kde je pro fotografa z Bezdědic rybníček plný kaprů i štik. Prý rozhodly mé dobré recenze a to mi udělalo velkou radost.

Jednalo se v podstatě o celodenní focení svatby v Praze. Začínalo se v Kostele sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí v Praze. Následně se přejíždělo fotit do Valdštejnské zahrady a celý program vyvrcholil hostinou a zábavou na Petříně, konkrétně v Restaurant Nebozízek.

Přestože už se jednalo termínově v podstatě o zimní svatbu, bylo obrovské horko. Takže celodenní focení bylo náročné pro všechny zúčastnění.

Pojďme na fotky:

Praha, svatba, nebozízek

Pokračovat ve čtení

Svatba Luboše a Jiřky v Hořovicích s přejezdem do Dobříše

Luboš a Jiřka jsou opravdu velmi milí lidé. Prý s volbou svatebního fotografa měli už dávno jasno a to mě velmi potěšilo. A to i proto, že bydlí nedaleko.

Pro svatební obřad si vybrali Zámecký park v Hořovicích a svatební fotografování v délce 3 hodin. Celá svatba se točila kolem v jejich oblíbené zelené barvy.

Počasí vyšlo poměrně hezky, snad jen přesun místa obřadu z travnaté části parku do pískové se za mě úplně nepovedl. - vzhledem k nerovnoměrnému nasvícení sluncem ženicha a nevěsty u oltáře

Po obřadu probíhalo krátké skupinové a individuální fotografování ženicha a nevěsty v parku.

Po jeho skončení jsme se všichni přesunuli do Dobříše na hostinu, která se trochu zpozdila.

Myslím, že i svatební dort se velmi povedl.

Jak celé fotografování svatby dopadlo? Klikněte níže...

Pokračovat ve čtení

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307