Opravdu luxusní fotokniha v mém testu

Před nějakým časem mě oslovila zahraniční firma Saal Digital, jestli bych nechtěl vyzkoušet jejich fotoknihu z řady Professional Line.

Dostal jsem možnost využít slevu na tento promo kus a tak jsem se s Vámi rozhodl podělit o své zkušenosti a dojmy.

 

Komunikace a zákaznická podpora

Přestože se jedná o zahraniční firmu, v podstatě celou dobu se mnou komunikovali v češtině a tak bylo vše v naprosté pohodě. Když jsem se s několika dotazy obracel na zákaznický servis tak jsem psal jednoduchou angličtinou a v podstatě vše se mi podařilo vyřešit.

 

Aplikace Saal Designer

Co se týče programu je velmi jednoduchý a intuitivní. Není potřeba do webového rozhraní zdlouhavě nahrávat fotografie. Fotografie stačí do aplikace přetáhnout, přiřadit efekt a je to. Nemám zde nic, co bych vytknul.

 

 

 

Jak fotokniha vypadá?

Je jedním slovem: nádherná. Akrylátové sklo zvýrazňuje jakousi hloubku. Lesklé stránky působí luxusním dojmem a jsou příjemné na dotek i listování. Lze ji jednoduše zcela rozevřít a nechybí uvnitř část fotografie jako u některých jiných výrobců. Jediné co by se dalo vytknout je vyšší hmotnost a vizuálně zkroucené stránky, což je způsobeno pravděpodobně lepením. 

 

Cena:

Cena, která začíná na 2000 Kč bez dopravy  se může zdát trochu vyšší, ale prostě za kvalitu se platí. Ale rozhodně za to stojí.

 

 

Odkaz na výrobce:

https://www.saal-digital.co.uk/

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307