Profesionální fotografování automobilů nejen na prodej

Vážení zákazníci, kdo z Vás někdy nechtěl pěkné reprezentativní fotky svého motorového miláčka? Ať už jen prostě z osobních důvodů. protože co si budeme povídat, tak velký obraz Vašeho miláčka na zdi prostě vypadá dobře. Nebo pokud se automobil chystáte prodat, tak je to naprosto jasné.

Prodáváte své auto a nikdo na inzerát nereaguje?

V takovou chvíli určitě není čas na snižování ceny, ale naopak cenu zvýšit a udělat fotografie, které na první pohled zaujmou. Je úplně jedno jestli prodáváte Felicii nebo Ferrari. Podle psychologických poznatků, člověk udělá klíčovou volbu během 2-3 vteřin. To je přesně doba, kdy kupující uvidí titulní fotografii a k tomu cenu. Je tedy nadmíru jasné, že pokud ho fotografie osloví, máte z poloviny vyhráno. Pak už si jen zájemce prohlíží fotografie a utvrzuje se ve správnosti své volby.

Osobní zkušenost:

Jako profesionální fotograf pracuji desátým rokem a mám mnoho zkušeností s fotografováním a konkrétně i fotografováním automobilů. Byl jsem několik let držitelem oficiální akreditace pro MČR v Rally. Bydlím v Hostomicích pod Brdy v okrese Beroun kde působím zejména jako fotograf svateb, ale nabízím i jiné služby.

Fotografování osobního automobilu stojí 3000 Kč + náklady na dopravu.

Dle mých zkušeností není důvod s profesionálně připravenými fotografiemi úměrně nezvýšit cenu o 5.000 - 25.000 Kč (podle typu automobilu). A vím o čem píšu... Není to jen o profesionální technice, ale také o správných úhlech, které automobilu sluší. Pokud to není zadání, tak kosmetické vady nijak neretušuju a nechávám auto v přirozeném stavu. Potom by se totiž mohlo stát, že by od Vás mohl odjíždět zklamaný kupec poněkud rozezlen. 

Nově Vám můžu přidat i několik fotografií z dronu.

Jak na to?

  1.  Kontaktujete mě a domluvíme realizaci. Vyfotografování osobního automobilu stojí 3000 Kč + náklady na dopravu. Na tuto částku Vám bude vystavena faktura.
  2.  Auto připravíte pro fotografování. Umyjete a vyleštíte. 
  3.  Domluvíme si spolu termín fotografování
  4.  Fotografie zpracuju a pošlu do 24 hodin upravené
  5.  Automobil prodáte spokojenému zájemci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domluvme si spolu fotografování Vašeho automobilu

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307