Omezení kvůli koronaviru a letní svatební sezóna 2020

Moji milí zákazníci,

jak jste si všimli, stále zůstává mnoho nezodpovězených otázek ohledně letních svateb v roce 2020.

Nejistota, jak to vlastně bude, některým z nás nedá doslova spát. Není zde potřeba asi rozepisovat, že radost z toho, co se nyní děje nemá naprosto nikdo. A pro svatební fotografy je to poměrně klíčový likvidační problém. Ale i nadále zůstávám pozitivní. Rád bych se nyní vyjádřil k několika otázkám, které Vás pravděpodobně zajímají.

 

Máme zaplacenou zálohu a jak dál?

Pokud máte zaplacenou zálohu na termín červen a červenec, doporučuji Vám popřemýšlet o přesunu termínu svatby. Dle informací, které mám k dispozici, tak pokud vůbec svatby proběhnou, tak budou pro maximálně 10 lidí. Ale je možné, že to bude jinak. Kolikrát se mění vše ze dne na den. Pokud je tato omezená varianta pro Vás schůdná, předpokládám, že já se jako externí fotograf do tohoto množství nepočítám a tudíž nemám sebemenší problém Vaši svatbu fotografovat dle domluvy a to i třeba s rouškou.

V případě přesunu na jiný termín Vám bezplatně nabídnu možnost přesunu rezervace až do konce roku 2022 a dostanete ode mě nějakou tu pozornost navíc. Nebráním se ani jiné dohodě, například převedení zálohy na jiného zákazníka, kterého oslovíte. Po jeho uhrazení rezervační zálohy Vám Vaši zálohu pošlu zpět. (nabídka platí pro zájemce o svatbu v kalendářním roce 2020)

Máme zaplacenou částku za celou svatbu a jak dál?

Stejně jako u předchozího případu bych Vám doporučoval popřemýšlet o možném přesunu svatby na jiný termín, až bude tohle bláznivé období pryč. Stejně jako v předchozím případě, pokud budou svatby nějakým omezeným způsobem povoleny a Vy se ji rozhodnete zrealizovat, rád se o fotografování Vaší svatby postarám.

V případě přesunu svatby na jiný termín počítám s tím, že máte u mě celou svatbu uhrazenou a včas mi dáte vědět, kdy bude náhradní termín Vaší svatby. Je li to nutné a Vy si to tak přejete, Vám mohu vrátit doplatek za svatební fotografování.  Rezervační záloha je však nevratná. Nabízím Vám možnost přesunu rezervace až do konce roku 2022 na jiný termín a dostanete ode mě nějakou tu pozornost navíc.  Nebráním se ani jiné dohodě, například převedení zálohy na jiného zákazníka, kterého oslovíte. Po jeho uhrazení rezervační zálohy Vám Vaši zálohu pošlu zpět. (nabídka platí pro zájemce o svatbu v kalendářním roce 2020)

 

Výše uvedené jsem konzultoval také s několika kolegy a webovými servery o svatbách za vše například článek ze z webu Svatba.cz

Věřím, že se vše co nejdříve urovná a že nám všem na Vaši svatbu zůstane mnoho krásných vzpomínek.

Váš svatební fotograf Otakar Voříšek

 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307